Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Odborné knihy ostatní

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 135 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Velká kniha o mateřství (do tří let věku dítěte).  - obrázky inzerce
Velká kniha o mateřství (do tří let věku dítěte).  - obrázky inzerce

Velká kniha o mateřství (do tří let věku dítěte). - Teplice

Výborný stav.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Ostatní
Teplice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 25.1.2012

Zdeněk Chmel - Propagace, Public Relations, Media - obrázky inzerce

Zdeněk Chmel - Propagace, Public Relations, Media - Praha 9

Prodám knihu - Zdeněk Chmel - Propagace, Public Relations, Media. Ante a MU Brno 1997. 80 str. Výborný stav.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Rolf Bönnen - Umíte flirtovat?  - obrázky inzerce

Rolf Bönnen - Umíte flirtovat? - Praha 9

Prodám knihu - Rolf Bönnen - Umíte flirtovat? Mladá fronta Praha 1993. 128 str. Velmi dobrý stav, ale je na více než polovině stran použit žlutý a zelený zvýrazňovač.
Cena 15 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Strach z jídla - Lorraine C. Ladishová - NOVÁ - obrázky inzerce

Strach z jídla - Lorraine C. Ladishová - NOVÁ - Kralupy nad Vltavou

Daruji za odvoz a pěknou bomboniéru NOVOU knihu Strach z jídla - Lorraine C. Ladishová. Jak odhalit anorexii a bulimii? Jak jim předcházet a jak ji léčit? Po dohodě mohu dovézt do Prahy.
Cena: za odvoz Nové zboží Nové zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Ostatní
Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, poslední aktualizace 24.1.2012

Místo činu lednička - Renate Göckel - NOVÁ - Kralupy nad Vltavou

Prodám NOVOU knihu Místo činu lednička - Renate Göckel. Jedna z nejuznávanějších knih na pomoc ženám, kterým se nedaří vykročit z bludného kruhu diet a nespokojenosti s vlastním tělem. Po dohodě mohu dovézt do Prahy.
Cena 149 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Ostatní
Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj, poslední aktualizace 24.1.2012

Slovník cizích slov, vydavatelství Baronet – Hostouň - obrázky inzerce

Slovník cizích slov, vydavatelství Baronet – Hostouň - Hostouň

Prodám ani jednou nepoužívaný slovník cizích slov. Tvrdé desky.
Cena 130 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Ostatní
Hostouň, Středočeský kraj, poslední aktualizace 23.1.2012

Dítě - Vývoj a výchova od početí do tří let - obrázky inzerce

Dítě - Vývoj a výchova od početí do tří let - Praha

Autorka Ilona Špaňhelová se věnuje tématům těhotenství, porodu, kojení, jednotlivým obdobím dítěte z hlediska matky, otce, sourozenců a rané výchově dítěte v otázkách a odpovědích. Edice Grada, 95 stran.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 23.1.2012

Nejšťastnější miminko v okolí - Harvey Karp - obrázky inzerce

Nejšťastnější miminko v okolí - Harvey Karp - Praha

Praktické rady, jak utišit plačící miminko.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 23.1.2012

Drama a dramatická výchova Jana Čenková Helena Kupcová - obrázky inzerce

Drama a dramatická výchova Jana Čenková Helena Kupcová - Praha 9

Prodám knihu - Drama a dramatická výchova - Dr. Jana Čenková, Dr. Helena Kupcová, Eva Machková, Alena Urbanová. Texty k literární výchově pro 6.-9. ročník ZŠ a nižší třídy víceletých gymnázií. Praha 1994. 186 stran. Výborný stav, žádné poškození.
Cena 55 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 22.1.2012

Česká literatura po roce 1945-Aleš Haman-Z ptačí perspektivy - obrázky inzerce

Česká literatura po roce 1945-Aleš Haman-Z ptačí perspektivy - Praha 9

Prodám knížku - Aleš Haman - Česká literatura po roce 1945 - Z ptačí perspektivy. Fortuna Praha 1990. 108 str. Velmi dobrý stav.
Cena 45 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 22.1.2012

Čítanka pro střední školy 1 - 1968 - obrázky inzerce

Čítanka pro střední školy 1 - 1968 - Praha 9

Prodám knihu - Čítanka pro střední školy 1 - Jan Červenka, Karel Dvořák, Jaroslava Hrabáková. SPN Praha 1968. 432 str. Lidová slovesnost, Antické literatury, Staré literatury východu, Středověká literatura, Literatura doby husitské, Renesanční literatura, Renesanční humanismus a baroko, Klasicismus a preromantismus, Literatura národního...
Cena 25 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 22.1.2012

Literární slovník severních Čech - Josef Peřina - obrázky inzerce

Literární slovník severních Čech - Josef Peřina - Praha 9

Prodám skripata - Josef Peřina - Literární slovník severních Čech. Do konce 19. století. Pedagogická fakulta v Ústí nad Labem 1989. Velmi dobrý stav.
Cena 55 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 22.1.2012

Anne Hooperová-Velká kniha o sexu - Blanensko, Brno

Terapeutický průvodce programy a technikami, které obohatí váš partnerský vztah a změní váš život.
Cena 179 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Ostatní
Blanensko, Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 22.1.2012

Marqo Anand-Umění sexuální extáze - Blanensko, Brno

Cesta k plnému rozvinutí milostného života a prohloubení intimity. Kniha předkládá kurzy cvičení, založené na starověkých tantrických a taoistických praktikách.
Cena 179 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Ostatní
Blanensko, Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 22.1.2012

Severní Čechy - 1980 - Jan Suchl a Miroslav Houra - obrázky inzerce

Severní Čechy - 1980 - Jan Suchl a Miroslav Houra - Praha 9

Prodám obrazovou publikaci - Severní Čechy - Jan Suchl a Miroslav Houra. Severočeské nakladatelství Ústí nad Labem 1980. 272 str. Výborný stav, jen papírový přebal je na okrajích trochu potrhaný.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 0x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 22.1.2012

Severní Čechy - 1970 - M. Houra - Příroda a dějiny, Umění - obrázky inzerce

Severní Čechy - 1970 - M. Houra - Příroda a dějiny, Umění - Praha 9

Prodám knihu - Severní Čechy. Miroslav Houra. Vydal Severočeský krajský národní výbor Liberec 1970. 336 str. Příroda a dějiny, obyvatelstvo, umění a kultura. Velmi dobrý stav, ale vazba je ušpiněná.
Cena 70 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 21.1.2012

Knihy pro rodinný život - obrázky inzerce
Knihy pro rodinný život - obrázky inzerce

Knihy pro rodinný život - Prostějov

Prodám tyto knihy: - Učíme naše dítě mluvit, nakladatelství TEMI. CZ, v měkkých děskách, kniha která vám poradí, jak ídtě správně naučit mluvit, vyjadřovat své myšlenky, jsou tam písničky, říkanky, ale i použčení pro rodiče. JAKO NOVÁ, CENA 150,- Kč - 99 možností jak (ne)uchránit manželství před krachem, v měkkých deskách, vydavatelství GRADA,...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Ostatní
Prostějov, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 19.1.2012

Očima sexuologa - PROF. MUDr. Jan Raboch, DrSc.  - obrázky inzerce
Očima sexuologa - PROF. MUDr. Jan Raboch, DrSc.  - obrázky inzerce

Očima sexuologa - PROF. MUDr. Jan Raboch, DrSc. - České Budějovice

Kniha je na vysoké úrovni a je určena lidem, kteří už mají nějaké vědomosti a zkušenosti v pohlavním životě a mají zájem na jejich zdokonalení. Mají také příležitost nahlížet sexuální přoblémy dnešního světa "očima sexuologa", našeho předního odborníka.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Ostatní
České Budějovice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 19.1.2012

7 plus 1 nejmenších států v Evropě - Hradec Králové

Prodám knihu B. A. Pečnikov: 7 plus 1 nejmenších států v Evropě.
Cena 49 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Ostatní
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Kniha Šťastné těhotenství - obrázky inzerce

Kniha Šťastné těhotenství - Nová Paka

Prodávám knihu Šťastné těhotenství od A do Z 461 hesel, od Renate Huch, rok vydání 2007, nakladatelství Grada. Cena 100 Kč + poštovné 50 Kč. Platba předem. NEZASÍLÁM NA DOBÍRKU.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 19 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Ostatní
Nová Paka, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 17.1.2012

Úvod do kriminalistiky - Jan Musil - obrázky inzerce

Úvod do kriminalistiky - Jan Musil - Praha 9

Prodám skripta - Úvod do kriminalistiky. Jan Musil a kol. Policejní akademie České republiky, Praha 1999.
Cena 110 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 17.1.2012

Ovlivňování reality - obrázky inzerce
Ovlivňování reality - obrázky inzerce

Ovlivňování reality - Šumperk

Prodám knihu vadima zelanda - ovlivňování reality, fórum snů - transurfing kdykoli, únava z pozitiva, inverze reality, všechna znamení jsou dobrá, smysl žít. Vydáno v nakl. Eugenika v r. 2007. Nový ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jež umožňuje tvořit věci, které nám připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud...
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 49 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Ostatní
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 17.1.2012

Časopis Český jazyk a literatura - obrázky inzerce

Časopis Český jazyk a literatura - Praha 4

Prodám dva ročníky časopisu Český jazyk a literatura, 2000-2001 a 2002-2003. Vydává Státní pedagogické nakladatelství. V perfektním stavu, jako nové.
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 78 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 4, kraj Praha, poslední aktualizace 16.1.2012

Velký nástěnný kalendář do kadeřnictví rok 2012 - obrázky inzerce
Velký nástěnný kalendář do kadeřnictví rok 2012 - obrázky inzerce

Velký nástěnný kalendář do kadeřnictví rok 2012 - Kutná Hora

Rozměry cca 120x80 cm opravdu obrovský hodnota takového kalendáře 850,-. vyobrazeny nejnovější trendy na tento rok.
Cena 500 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 17 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Ostatní
Kutná Hora, Středočeský kraj, poslední aktualizace 15.1.2012

Židovští autoři v literaturách evropských zemí Sborník předn - obrázky inzerce

Židovští autoři v literaturách evropských zemí Sborník předn - Praha 9

Prodám knihu: Židovští autoři v literaturách evropských zemí - Sborník přednášek z cyklu ve Vzdělávacím a kulturním centru Židovského muzea v Praze v lednu 1998 až únoru 1999. Praha 2002. 88 stran. Výborný stav, žádné poškození.
Cena 190 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Ostatní
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 15.1.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5 6